שדה-2.jpg

אגדות מארץ עוד יותר רחוקה

 מאת אולה קרבצ'נקו

שפרירית_edited.png
Screen Shot 2022-10-13 at 8.14.08 PM.png

ספר האגדות יצא לאור וזו הזדמנות נהדרת לקנות עותק ממהדורה ראשונה

 לאחר שסיימתי לכתוב את האגדות, עבר הספר עריכה ועיצוב בידי אנשים המקצוע הטובים ביותר. מעבר לתוכן האגדי שבו ואיכותו, הוא גם יפה, עיצובו אלגנטי ונעים לעין.

 

את העריכה הספרותית ביצעה שהם סמיט, סופרת מוכשרת שזכתה בפרסים רבים ונחשבים על תרומתה לתחום עולם ספרות הילדים וספרות בכלל

את עיצוב הספר לקח על עצמו יואב פרי, מעצב ואמן וותיק בתחום, שעבודתו בספר זה יצא רמה עיצובית מרהיבה, ללא עומס דימויים, אלגנטית ובעלת טעם

הספר עשיר באיורים צבעונים, בטכניקת צבעי המים והרישום וכולם פרי ידיי. האגדות עצמן עתירות בדמיון ועולם פנטסטי שהילד ימצא בו הנאה, הומור וקסם רב, והמבוגר יכול למצוא בו סוגיות בוגרות יותר, המסתתרות מאחרוי הדימויים

.

הספר הודפס בבית הדפוס ע.ר הדפסות, בית דפוס שידוע באיכותו הן ברמת הדפוס והן ברמת הגימור.

עבורי, שאני אומנית במקצועי, הספר משמש גם כספר אמן והוא כרוך בכריכה קשיחה.

הספר הזה, ויהיה מעט מוזר להגיד, משום שנאי אומנית במקצועי, אבל עבורי הוא היצירה האהובה ביותר שיצאה תחת ידי.

מוזמנות ומוזמנים להמשיך לגלול ולקרוא עוד

df
df

press to zoom

press to zoom

press to zoom
df
df

press to zoom
1/12
רוח השדה ממוקם.jpg

תקציר קצר  מאוד

שלוש האגדות מתרחשות כולן בארץ עוד יותר רחוקה

 באגדה אנה מממלכת הכוכבים, מסופר על אנה, בתו הקטנה של הים, קוסמת שידיה מרפאות כל מחלה וילדה מתוקה להפליא. אנה נחטפת מממלכת הכוכבים עי ידי מלך ממלכה אחרת, שרוצה לרפא את מלכתו האהובה. אנה היא האגדה שפותחת את הספר, והאגדה שלה היא, עד כמה שזה ישמע מוזר, פנטסטית וריאליסית באותה מידה..

באגדה שתי אחיות, נועלת ליילית, בתו של הירח את מגפיה הטובות ויוצאת לחפש את אחותה שמשית, בתו של השמש שנעלמה. ליילית מגיעה בחיפושה אל מתחת לאדמה, לעולם השדים. מצליחה להרוס נשף מכושף ובו אורחים מכובדים ומלך שדים אחד זקן ומרושע כל כך, שלא תרצו להכיר (אלא רק להציץ בבטחה ולהימלט במהירות)

 

באגדה נסיך העכבישים ונסיכת הפרפרים, נוטש טרנטולה, נסיך  העכבישים, את ארמונו ויוצא לחפש קוסם שיהפוך אותו לפרפר. , מה כבר יכול להניע עכביש מכובד שכמותו, למעשה טירוף שכזה, כמו שאומרים: רק אהבה. מנגד, מחפשת שמיימית, הנסיכה הפרפרית, בן זוג שיעזור לה לנהל את ארמון הוורדים, ושלדבריה "יש לו ראש בין הכנפיים, ולא כנפיים סביב ראשו"

הרווחים ממכירת ספר האגדות, יעזרו לי לממן את הליכי התביעות שהגשתי השנה נגד יוצרי צל של אמת, ירום הלוי ואדיר חבני. המאבק המשפטי דורש משאבים רבים, מעבר ליכולות שלי. בקניית הספר, תוכלו לעזור לי להיאבק נגד הפוגעים האלו, ובתמורה לקבל את אחת מהיצירות האהובות והמושקעות שיצאו תחת ידי. . 

אחיות קישוט_edited.png
IMG-20181019-WA0083.jpg

בעצם

אם לא ברור מי או מה אני, הנה מספר מילים שיעשו קצת סדר

אני אולה, אמנית ישראלית ויוצרת בתחום האומנות החזותית וגם, מה לעשות, מתמודדת נפש (ועוד דברים אבל נדלג) בשנה האחרונה אני מובילה מאבק משפטי נגד בן זוגי לשעבר, שהיה ועודנו אלים כלפיי, נגד יוצרי הסדרה "צל של אמת", שהעניקו לאדם האלים הזה במה להמשיך ולפגוע בי, ונגד ירום הלוי, סניגור שלא בוחל באף אמצעי בשביל לנצח בעיסוקו המשפטי. ולצערי הרב מאוד, גם אני חיי ושמי, הפכו עבורו לאמצעי עבור השגת מטרתו. וכך מצאתי את עצמי בסיטואציה בלתי אפשרית של רדיפה בקנה מידה ארצי, ביוש ציבורי רחב היקף (ועוד, אבל נדלג גל על זה). העוול הנורא שנעשה לי מוצג בשני סרטים דוקומנטריים המשודרים מוצגים בכאן 11 והם, צל כבד, וגם אורות וצללים של הבמאי ויוצר הסרטים המוכשר, עידו הר.

 מעבר לכך שאני מתפרנסת מיציורתיי וכן מספר זה, אני צריכה לממן את המאבק המשפטי ארוך השנים שעוד לפניי. אם אתם מעריכים יצירות אומנות וכתיבה, ורוצים לקחת חלק במאבק לצדק, אתם יכולים לעזור בכך שתקנו ממני את הספר, אותו אשלח באהבה גדולה.

מחירים

ניתן להוסיף משלוח, או שניתן לאסוף את הספר מחיפה או תל אביב. לקנייה, לחצו על הקישור והשאירו הודעה

ניתן להוסיף משלוח, או שניתן לאסוף את הספר מחיפה או תל אביב. לקנייה, לחצו על הקישור והשאירו הודעה

ש"ח

130

25

ש"ח

15

%