top of page

מדיניות האתר

אחריות ומדיניות החזרת מוצרים.
עם קבלת ההזמנה היא נשלחת להדפסה ולכן לא ניתן לבטלה וביטולה יגרור תשלום מלא , לא ניתן לבצע החלפה בהם נעשתה התאמה אישית עבור הלקוח. המזמין אינו רשאי להחליף או להחזיר מוצר שאריזתו המקורית נפתחה, בשל אופי ההזמנה ייתכנו מקרים בהם הצבעים שנצפים על המסך שונים מהצבעים אותם קיבל הלקוח, כמובן שההבדלים שיתכנו הם קטנים ותלויים באיכות המסך וכדומה- במקרים אלו לא נחליף את המוצר ונעשה את המיטב שבמידה ויהיו הבדלים יהיו אלו קטנים.

אחריות.
אם התקבלה יצירה עם פגם בייצור/משלוח – יש להודיע עד 24 שעות מעת קבלת התמונה. החזרת המוצר תהיה על חשבון הלקוח לכתובת בית העסק בחיפה. יש לפנות לבעלת העסק, אולגה קרבצ'נקו לקבלת הכתובת

תנאי עסקה .
ציורים, הדפסים, יצירות אשר הוזמנו בגלריה או מהאתר לפי גודל בהתאמה אישית אינם ניתנים לביטול בהתאם לתקנות הגנת הצרכן ( ביטול עסקה) התשע"ה 2010 לפיכך, לא יינן זיכוי כספי וכל שינוי יגרור תוספת מחיר.

הנחות ומבצעים – במקרה של מבצעים, קודי קופון או הנחות מיוחדות רשאי העסק לא להעניק כפל הנחות.

זמן אספקה
הדפסים על קנבס– איסוף מאחד הסניפים מקצר את זמן האספקה . זמן האספקה אינו כולל את זמן המשלוח עצמו ובדרך כלל זמן האספקה עד 30 ימי עסקים ,במקרים דחופים שמעוניינים לקצר את זמן האספקה ניתן לציין במועד ההזמנה, שכאשר המוצר יהיה מוכן הלקוח יעודכן טלפונית.
אספקת המוצר
אספקת המוצר תהיה בתוך פרק זמן של עד 30 ימי עסקים לכל היותר. מפעיל האתר יעשה מאמצים לספק את המוצר במועד מוקדם יותר אבל לא תהיה עילה לביטול העסקה אם האספקה תהיה עד 30 ימי עסקים.

חוקים.
על השימוש באתר “אולה טימר” יחולו דיני מדינת ישראל בלבד.

תנאי פרטיות

olatimer.com תקנון המפרט את תנאי השימוש באתר להלן:”האתר” והבהרות משפטיות לגבי האתר לרבות כלל התכנים המוצעים בו. האתר נוצר ומופעל על ידי אולה קרבצ'נקו להלן 'בעלת האתר'
האתר הינו פתוח לציבור הרחב ולכל גולש שרוצה לצפות בו. אין באתר תכנים או תמונות או כל דבר או מידע  אחר אשר נוצר למטרת זדון כגון: פגיעה, השמצה, הוצאת לשון הרע או כל דיבה אחרת או כל פרסום שלילי אחר.

כלל התוכן הכתוב באתר הוא פרי יצירתו של “בעלי האתר” ומוגנים בזכויות יוצרים בלעדיות לבעלי האתר בלבד. אין לעשות כל שימוש בתוכן מהאתר ללא כל אישור לכך מראש ובכתב. כל שימוש שיעשה שלא כדין בתכני האתר יהיה עבירה אסורה והפרה של זכויות היוצרים הבלעדיות של בעלי האתר.

היצירות שמוצגות באתר בעמודיו השונים ובגלריות, ככלל כלל התמונות באתר הינם של אולגה קרבצ'נקו.

מטרת התמונות שבאתר הינה להציג את העבודות לתצוגה ולמכירה ברשת. כל זכויות היוצרים והקניין של התמונות המוצגות באתר שייכות לאולגה קרבצ'נקו. אין לעשות שימוש בכל התכנים המופיעים באתר ללא קבלת אישור מפורש בכתב.

מדיניות החזרים

מדיניות החזרת מוצרים שנרכשו באתר:

בהתאם לחוק הגנת הצרכן, בסיומה של ביצוע עסקת רכישה באתר העסק, יפיק העסק קבלה עבור הלקוח. קבלה זו  תשלח לכתובת הדואר האלקטרוני שנמסרה ע”י הלקוח [להלן: “קבלה “].

 

ביטול עסקה שהתבצעה בחנות – הציורים שנקנים מהמלאי בגרליה ניתנים להחזרה תוך 14 יום מיום הקניה במידה ולא נפתחו.

ביטול עסקה רכישה באינטרנט:

ההחזרה תתבצע בליווי שליחת המוצר + קבלה+ בקשה להחזיר את מוצר
ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981. 
לקוח המעוניין לבטל עסקה שבוצעה באתר יוכל לבטל לאחר עד 24 שעות מרגע ביצוע ההזמנה
על הלקוח הפונה לביטול עסקת רכישה באינטרנט, לפרט בהודעת ביטול העסקה מטעמו את שמו, את פרטי העסקה, את מספר תעודת הזהות שלו, את 
מספר ההזמנה / חשבונית מס/קבלה.

ביטול עסקת רכישה שבוצעה באתר האינטרנט (עד 24 שעות ממועד ההזמנה) של העסק כפופה להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981 [להלן: “חוק הגנת הצרכן”], והכל כפי שיפורט להלן:

לקוח יבטל את העסקה (שנעשתה מין המלאי הקיים באתר ) מיום עשייתה ועד 14 ימים מיום קבלת המוצר (במידה ולא נפתחה היצירה) או מיום קבלת דוח פרטי העסקה, הכל לפי המאוחר מבניהם [הבהרה לעניין זה: בהתאם לחוק הפרשנות, הימים נספרים מהיום למחרת, וכוללים ימי מנוחה, פגרה או שבתון, אלא אם הם הימים האחרונים בתקופה].

כאשר מבטל העסקה הינו אדם בעל מוגבלות או אזרח וותיק או עולה חדש, או אז, ביטול העסקה יבוצע בתוך 4 חודשים ממועד ביצוע העסקה, ובכל בכפוף לכך שההתקשרות בין הלקוח לעסק, כללה שיחה בין הרוכש לבין בעלת העסק [שיחה לעניין זה, שיחה בכל אמצעי ו/או בכל כלי תקשורת ו/או בכל מדיה חברתית ו/או מרכז פניות וכיוצא באלו]. מיותר לציין כי על הפונה לביטול העסקה, להציג מסמך המוכיח את טענתו בדבר היותו אדם בעל מוגבלות או אזרח וותיק או עולה חדש;

ביטול עסקה שלא עקב פגם במוצר, אי התאמה בין המוצר שהתקבל לבין דוח פרטי העסקה או הפרה אחרת של תנאי העסקה מאפשר לעסק לנכות דמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר המוצר או 100 ₪, לפי הנמוך מבניהם. בכל מקרה דמי המשלוח לא יוחזרו ללקוח.

החזר כספי:

לקוח יהיה זכאי להחזר כספי מיום הרכישה ועד תום יומיים שלאחריו – שאינם ימי מנוחה – במידה ורכש אך ורק מהמלאי בגלריה ולא הזמין יצירה בהתאמה אישית , כאשר המוצר אינו משומש, אינו פגום  ומוחזר באריזתו המקורית בצרוף קבלה או הוכחה אחרת לגבי עצם ביצוע העסקה, מועדה, הסכום ששולם בעדה ואמצעי התשלום, כאשר ינוכו דמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר הטובין או מערך השירות או 100 שקלים חדשים לפי הנמוך מבניהם, והכל בהתאם למועדים ולתנאים הקבועים בתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע”א- 2010.


העסק מבקש להבהיר כי במידה והרוכש ביקש לבטל את הזמנת המוצר או הפריט שרכש, עובר לקבלת המשלוח או ההזמנה שביצע, או אז, יהי רשאי העסק החברה לנכות את דמי המשלוח בלבד, מהסכום הכספי שיושב ללקוח. ככל שהמוצר או הפריט לא נשלחו לא תחויב ההזמנה ע”י העסק.  
לקוח המעוניין לבטל עסקה שלא עקב פגם במוצר, אי התאמה בין המוצר שהתקבל לבין מסמך פרטי העסקה או הפרה אחרת של תנאי העסקה, נדרש להחזיר את המוצר באופן פיזי לבעלת העסק, לכתובת שתינתן בחיפה או באמצעות שליח [על חשבונו], והכל בכפוף לתיאום הדבר עם בעלת העסק.

לקוח שביטל עסקה עקב פגם במוצר, אי התאמה בין המוצר שהתקבל לבין מסמך פרטי העסקה או הפרה אחרת של תנאי העסקה, יודיע על כך במערכת ההודעות שבאתר. לאחר תיאום, ניתן להחזיר את המוצר הפגום או באמצעות שליח באישור בעלת העסק
ביטול עסקה והחזר כספי יתאפשר רק בכרטיס האשראי באמצעותו בוצעה ההזמנה באתר;
למען הסר ספק יובהר, כי בכל הנוגע למוצרים הנמכרים כחלק מערכה, לא ניתן לבטל את העסקה ביחס לפריט בודד מתוך הערכה. ביטול העסקה יתאפשר רק ביחס לערכה בכללותה.

bottom of page